Elektronický posilňovací systém

Návod (1,6 MB) Technický list (2,1 MB)

E.SYBOX

Jednofázová elektronická domáca vodáreň s integrovaným frekvenčným meničom, ktorý riadi regulačným systémom otáčky čerpadiel tak, že je dosahovaný prednastavený tlak i pri meniacom sa odbere vody. Vďaka týmto vlastnostiam využíva podľa požiadavky len energiu potrebnú na čerpanie vody, čím umožňuje značné ekonomické úspory. Elektronická vodáreň je vhodná pre posilnenie tlaku z vodovodného rádu do domácnosti, zdrojom vody však môže byť i klasická studňa. Inštalácia je jednoduchá a prevádzkové hodnoty jednoducho nastaviteľné. Systém má veľmi tichý chod (45dB), ktorý je chránený pred suchým chodom, zamrznutím a obsahuje množstvo ďalších výhod modernej technológie. Pripojenie G 1“.
 
 

Obj. kód    
60147200 DAB.E.SYBOX DAB.E.SYBOX - Elektronická domácí vodárna *AD*
 

Pripojovacia sada pre E.SYBOX

Sada príslušenstva pre rýchle pripojenie systému. Jedná sa o základňu s rýchlospojkami, pomocou ktorej možno zariadenie e.sybox jednoducho pripojiť alebo odpojiť. Výhodou je napríklad príprava inštalácie pred dodaním samotného zariadenia, ďalej jednoduchá údržba a prípadný servis.
 
 
 
 
 

Obj. kód    
60147247 DAB.E.SYDOCK DAB.E.SYDOCK - Připojovací kit pro 1x E.SYBOX *AD*
 

Pripojovacia sada pre 2x E.SYBOX

Pripojovacia sada pre vytvorenie posilňovacej stanice dvomi zariadeniami e.sybox vrátane rýchlospojok. Paralelným prepojením dvoch zariadení je dosiahnuté takmer dvojnásobné prietokové množstvo a možno tak zásobovať väčšie objekty ako reštaurácie, penzióny apod.
 
 
 
 
 

Obj. kód    
60160491 DAB.E.SYTWIN DAB.E.SYTWIN - Připojovací kit pro 2x E.SYBOX *AD*
 

Plastová nádrž pre E.SYBOX

Plastová nádrž pre akumuláciu vody s objemom 500 litrov. Dodávka je vrátane pripojovaciej sady pre zariadenie e.sybox. Použitie tejto nádrže je napríklad pri posílení tlaku z vodovodného rádu apod.
Obj. kód    
60161819 DAB.E.SYTANK DAB.E.SYTANK - Plastová nádrž pro E.SYBOX *AD*
 

Upevňovacia sada na stenu pre E.SYBOX

Upevňovacia sada na stenu pre vodáreň e.sybox. Zariadenie je už z výroby pripravené pre inštaláciu na stenu, samotné zavesenie možno zaistiť pomocou upevňovacej sady.
 
 
 
 
 

Obj. kód    
60161442 DAB.E.SYWALL DAB.E.SYWALL - Držák pro E.SYBOX při instalaci na stěnu *AD*